EnglishPolishRussianUkrainian


КОНТАКТИ

Телефони
+38 032 244-18-88
+38 032 244-11-91
+38 067 672-55-72
Поштова адреса:
Expolviv 79069, а/с 8304
Адреса офісу:
вул. Садова, 2-А,
Львів, Україна


ДЛЯ УЧАСНИКІВ

Як взяти участь у виставці

7 ПРОСТИХ КРОКІВ, ЩОБ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ:

1. Завантажити Заявка на участь.

2. Заповнити Заявку на участь (додаток №1 до Договору) та Схеми стенду (Додаток № 2 до Договору).

3. Підписати Заявку у керівництва.

4. Переслати підписану заявку по факсу або ел. поштою в Оргкомітет.

5. Узгодити з Оргкомітетом місце розташування стенда в залі.

6. Отримати від Оргкомітету документи на участь: договір та рахунок.

7. Оплатити згідно договору.

КАТАЛОГ ВИСТАВКИ.

Каталог виставки готується до друку заздалегідь перед виставкою, тому звертаємо увагу учасників на належну підготовку інформації для каталогу. Каталог учасників виставки – це ідеальне місце для презентації фірми-експонента. Каталог надає можливість контакту з зацікавленою цільовою аудиторією, роздається усім учасникам виставки, а також кожному зацікавленому відвідувачу виставки.

Каталог містить: програму роботи виставки, перелік фірм-експонентів в алфавітному порядку, їх адреси та текст комерційної пропозиції, а також рекламу. Існують додаткові можливості: розміщення логотипу та рекламних макетів на сторінках каталогу.

Офіційний каталог виставки має вертикальний формат, розміри 105*200 мм. Оригінал-макети приймаються у форматах EPS; TIFF (CMYK 300 dpi)

ОПЛАТА.

Кошти перераховуються Замовником на розрахунковий рахунок Виконавця на підставі рахунка на оплату. Сума згідно договору визначається на основі заявки на участь у виставці.

Попередній розрахунок згідно договору проводиться у розмірі не менше 30 % від загальної суми протягом 3 (трьох) банківських днів від дати виставлення рахунка, решта суми оплачується безпосередньо перед виставкою, але не пізніше ніж за 20 календарних днів до терміну початку роботи виставки (якщо інші умови не узгоджено з Оргкомітетом).

РОБОТА НА ВИСТАВЦІ:

– заїзд учасників та ввіз експонатів, а також оформлення стендів проводиться за день до початку роботи виставки. Представникам фірм-експонентів видаються перепустки для входу в виставкові зали. Виставкові зали відкриваються для заїзду учасників о 9:00 год ранку та здаються під охорону о 18:00 год. Бажано, щоб на стенді залишалися представники експонентів до 18:00 год. Після 18:00 год уповноважена особа фірми-експонента заповнює Декларацію здачі під охорону майна фірми. Декларація містить перелік і кількість експонатів та завіряється підписами уповноваженої особи та представника охорони. Охороняється виставковий зал з 18-00 до 10-00 год ранку наступного дня;

– під час роботи виставки уповноважена особа Експонента зобов’язується прийняти експозицію з-під охорони до 10:00 год. Від 10:00 год. Організатор відповідальності за збереження майна фірми не несе;

– виїзд учасників та вивіз експонатів здійснюється з 17-00 год. останнього дня роботи виставки.