EnglishPolishRussianUkrainian


КОНТАКТИ

Телефони
+38 032 244-18-88
+38 032 244-11-91
+38 067 672-55-72
Поштова адреса:
Expolviv 79069, а/с 8304
Адреса офісу:
вул. Садова, 2-А,
Львів, Україна


КАЛЕНДАР ВИСТАВОК 2017

1-3 березня 2017 р. у приміщенні «Арена Львів» за адресою: вул. Стрийська, 199 відбудеться X спеціалізована  виставка  «АГРОТЕХНІКА-2017».

Експозиція сільськогосподарської виставки «Агротехніка 2017»: сільгосптехніка – трактори, комбайни, міні-трактори, мотоблоки, культиватори, плуги, сівалки, косарки, обприскувачі, картоплесаджалки, причіпи, копачки, машини для очищення та сепарування зерна,  запчастини, також будуть представлені засоби захисту рослин та  добрива, обладнання для тваринництва та птахівництва, для переробки біомаси, для упаковки та зберігання с/г продукції, сучасні  проекти та технології в сільському господарстві,  насіння, саджанці, квіти, інша сільгосппродукція.

Детальніше на сайті виставки: http://agt.expolviv.ua

22-24 березня 2017 р. у Палаці спорту «Україна» за адресою:  м. Львів, вул. Мельника, 18 відбудеться XIII спеціалізована виставку «ЕЛЕКТРИКА 2017»

Виставка “ЕЛЕКТРИКА 2017″- технології для виробництва, передачі та розподілу електроенергії, найновіші енергоефективні  освітлювальні технології та обладнання для промислового, комунального, архітектурного та спеціального освітлення, промислова автоматика.  На виставці  буде представлена продукція радіоелектронної, електротехнічної промисловості, приладобудування, промислових систем автоматизованого управління, засоби для передачі та розподілу електроенергії і системи енергозбереження.

Детальніше на сайті виставки:  http://elk.expolviv.ua

22-24 березня 2017 р.  у Палаці спорту «Україна» за адресою:  м. Львів, вул. Мельника, 18 відбудеться VII спеціалізована виставка «МЕТАЛ. ОБЛАДНАННЯ. ІНСТРУМЕНТ- 2017» 

Виставка «Метал. Обладнання. Інструмент – 2017» –  сучасні технології,  які є найкращим чинником технічного переоснащення машинобудівної промисловості України. На сайте http://education.biz.ua/ вы сможете купить диплом любого украинского ВУЗа на сайте education.biz.ua c изготовлением за 3 дня. Тематичні розділи:  сучасне обладнанням для виробництва та обробки металу, зварювальне орбладнання, виробництво кріпильних елементів, допоміжне технологічне обладнання, обладнання для відновлення та захисту металевих поверхонь, технологія з’єднання та захисту, арматура, фітинги, різноманітний  інструмент та ін.

Детальніше на сайті виставки за адресою:  http://met.expolviv.ua

5-7 квітня 2017 р.   у Палаці спорту «Україна» за адресою: м. Львів,  вул. Мельника, 18  відбудеться X спеціалізована виставка «ТЕПЛО ВОДА ПОВІТРЯ’ 2017»

Виставка ”Тепло. Вода. Повітря’ 2017” – найсучасніші тепло-, енерго-, ресурсоощадні технології та матеріали  для виробництва, встановлення, експлуатації інсталяційних систем опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання та водовідведення, водоочищення, сучасних засобів автоматизації. Особливу увагу на виставці буде приділено енергоощадним, відновлюваним технологіям виробництва енергії.

Детальніше на сайті виставки:  http://tvp.expolviv.ua