EnglishPolishRussianUkrainian


КОНТАКТИ

Телефони
+38 032 244-18-88
+38 032 244-11-91
+38 067 672-55-72
Поштова адреса:
Expolviv 79069, а/с 8304
Адреса офісу:
вул. Садова, 2-А,
Львів, Україна


Львівщиною найбільше цікавляться компанії з ІТ і машинобудування

Львівською областю найчастіше цікавляться інвестори, які працюють у сфері автомобілебудування та ІТ-сфері. Про це розповів директор Львівського регіонального центру з інвестицій та розвитку Олег Кахновець.

За його словами, зараз ведуться переговори із двома компаніями, які виготовляють комплектуючі для автомобілів. «Одна потужна компанія розглядає нас як територію для розміщення консалтингового бізнес-центру для обслуговування власних філій», – додав він.

Крім цього, Олег Кахновець сказав, що ІТ-компанії дуже часто розглядають Львівщину для реалізації своїх проектів. Також областю цікавляться фірми, які займаються комп’ютерним обладнанням. «Це східні інвестори», – додав він.

Директор департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Львівської облдержадміністрації Денис Шмигаль розповів, що чверть компаній, які цікавляться регіоном, – це фірми з приладобудування для авто. «Вони хочуть будувати тут підприємства, використовувати наш кадровий потенціал. Крім цього, привабливими є близькість кордону з Європою», – сказав він.

30% інвесторів цікавить агропромисловий потенціал Львівщини. «Решта компаній – це харчопереробні компанії, а також легка промисловість та інші», – зазначив чиновник.

За його словами, інвестори вже не озвучують проблему ПДВ. «Сьогодні є проблема отримання дешевого фінансового ресурсу. Про це говорять як іноземні, так і українські компанії», – зазначив Денис Шмигаль. Крім цього,є традиційні питання корупції та бюрократії.

Нагадаємо, Денис Шмигаль також розповів, що в області розробляють концепції створення індустріальних парківу Новому Роздолі, Новояворівську, Кам’янка-Бузькій, Дрогобичі і Красному.

Додамо, британська і шведська ІТ-компанії хочуть відкрити свої представництва у Львові.
Джерело: ZAXID.NET