EnglishPolishRussianUkrainian


КОНТАКТИ

Телефони
+38 032 244-18-88
+38 032 244-11-91
+38 067 672-55-72
Поштова адреса:
Expolviv 79069, а/с 8304
Адреса офісу:
вул. Садова, 2-А,
Львів, Україна


МОЛОЧНИЙ ФОРУМ-2018

23-24 травня на території Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького (м. Львів, вул. Пекарська, 50) відбудеться “Молочний форум-2018”.

В експозиції форуму: компанії виробники техніки, обладнання та засобів для молочних ферм, вирощування і заготівлі кормів, переробки молока, генетичні ресурси. Будуть проведені мастер класи (шлях до успіху молочної ферми – ТзОВ “Молочні ріки”; профілактична і лікувальна розчистка ратиць у корів; оцінка типу корів; виготовлення сиру), панельні дискусії (Система “Менеджмент Молочного Стада” від БО ЛАДС; як і чому створювати сімейну молочну ферму; ефективна молочарська кооперація), семінари (вирощування високопоживних кормових культур, організація доїння корів на пасовищі, організація ефективної годівлі на основі параметрів молока). Конкурси, дегустація молочних продуктів, демонстраційні візити до сімейних ферм, в кооперативи, місця доїння на пасовищі, сучасне виробництво високопоживного сіна і сінажу, екскурсії.

Учасники зможуть  отримати сучасні знання і успішний досвід щодо реальної молочної кооперації, сімейного фермерства, шляхів досягнення ефективності на середніх та великих молочних фермах, інформацію про фінансову підтримку з державного та обласного бюджетів. А також  учасники форуму зможуть взяти участь у майстер класі – “Шлях до успіху молочної ферми ТзОВ “Молочні ріки”, ярмарку, конкурсах, дегустація молочних продуктів, демонстраційних візитах до сімейних ферм, в кооперативи, місця доїння на пасовищі, сучасне виробництво високопоживного сіна і сінажу, екскурсіях.