EnglishPolishRussianUkrainian


КОНТАКТИ

Телефони
+38 032 244-18-88
+38 032 244-11-91
+38 067 672-55-72
Поштова адреса:
Expolviv 79069, а/с 8304
Адреса офісу:
вул. Садова, 2-А,
Львів, Україна


На Львівщині розробляють концепції 5 індустріальних парків

У Львівській області зараз працюють над розробкою концепції та реалізації інфраструктурних компонентів по 5 індустріальних парках, окрім індустріального парку в «Рясне-2». Про це сьогодні, 12 вересня, під час прес-конференції розповів директор департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Львівської облдержадміністрації Денис Шмигаль.

Він зазначив, що по двох парках – це реалізація європейського проекту Польща-Білорусь-Україна. «Виграний грант. Він фактично сьогодні контрактується», – додав Денис Шмигаль. За його словами, йдеться про колишні підприємства «Сірка» в Новому Роздолі та Новояворівську. Плануються рекультивації на площі 40-45 га. Він розповів, що зараз працюють над тим, щоб підвести туди всі комунікації, і розробляють кошторисно-проектну документацію. Четыре вида баннеров для разных целей можно заказать в одном месте – на сайте http://t-112.ru/production/bannery_rastyazhki/ , специалисты Типографии разработают дизайн, осуществят печать баннера и послепечатную обработку. Кроме того, получить заказ можно доставкой по СПб.

Ще один проект парку розробляють у межах програми за підтримки канадського уряду у Дрогобичі. «Будуть створені під’їзди, всі комунікації», – сказав Денис Шмигаль. Ще одну концепцію розробляють за співпраці з німецьким урядом у Кам’янка-Бузькій.

Ще один індустріальний парк хочуть побудувати біля Красного. «Цей проект з’явився нещодавно. 22 га відведені під індустріальний парк. Проект поданий і розробляється за кошти європейського гранту», – розповів чиновник.

Він зазначив, що Львівщина одна з активних областей, які працюють над створенням індустріальних парків. «Індустріальний парк дасть змогу інвестору від 2 тижнів до 2 місяців з дня прийняття рішення розпочати с творення підприємства», – додав Денис Шмигаль.

Нагадаємо, Львів має концепцію створення та розвитку індустріального парку, а також місто виділило ділянку для цього проекту у Рясне-2.

За попередньою оцінкою фахівців, при реалізації проекту Львівського індустріального парку «Рясне-2» на території промислової зони може бути створено до 12 тис. робочих місць, не враховуючи постачальників послуг та сировини для забезпечення повноцінного функціонування об’єктів промислової зони.
Джерело: ZAXID.NET