EnglishPolishRussianUkrainian


КОНТАКТИ

Телефони
+38 032 244-18-88
+38 032 244-11-91
+38 067 672-55-72
Поштова адреса:
Expolviv 79069, а/с 8304
Адреса офісу:
вул. Садова, 2-А,
Львів, Україна


Підсумки виставки «Тепло Вода Повітря-2013»

3-5 квітня у Львові відбулася VI спеціалізована виставка «Тепло. Вода. Повітря-2013».

Цьогорічний інсталяційний форум у Львові, як і в попередні роки, закріпив свою позицію на виставковому терені України.

6-та спеціалізована виставка «Тепло. Вода. Повітря» стала провідною і авторитетною подією в Західному регіоні в галузі опалення, водопостачання, сантехнічного обладнання, кліматизації, обладнання для басейнів. Підтвердженням цього факту стала достойна експозиція виставки та масовий потік відвідувачів впродовж всіх днів роботи виставки.

Близько 90 компаній мали змогу представити новинки продукції, новітні досягнення галузі, обмінятися досвідом, віднайти свого споживача, розвивати інвестиційну та партнерську співпрацю на достойному рівні. Географія експонентів включала всю Україну та країни Європи.

Поскільки тема энергоэффективності та екологічності виробів з кожним роком набуває більшої ваги на ринку інноваційних технологий, не обійшла вона і нашу виставку.

Сучасне обладнання для відновлювальних джерел енергії у широкому асортименті продемострували ТК Алиста, Віта-Клімат, Стала Енергія, Сервіс-автоматика.

Компанії Баксі С.П.А, Wizard, Берлин, Комфортні рішення, ТК Мегаватт, Термоюніон представили новинки газоопалювального обладнання відомих світових торгових марок.

Котли на тверде паливо представили ТМ DEFRO, компаня «ТИВЕР», Металіст, Ройек-Львів, Волинь-Кальвіс, Богдан і Володимир.

Тему очистки води та стоків була широко представлено компаніями 2Н Пласт Україна, Bionor Sp.z.o.o (Польща), UKRBIOTAL, Аквафор-Центр, Албіон Гроуп, Алпін-Захід, Веб-технології, ВФС-Захід, Екософт, Зіко, Діфрано-Юніон, ЕкоБіл, Еколайн-Захід, Форекс Юніон, С.В.Я. нНовий тренд в українському гемблінгу це мобільное казино на реальні гроші для українських азартних гравців.

Компанія ФПГ Металпромресурс представила новинку на українському ринку полімерну трубу армовану сталевим дротом і викликала велике зацікавлення з боку представників комунальних служб, водоканалів, будівельних організацій.

Виставку супроводжувала насичена програма семінарів з питань енергозбереження, водозабезпечення та водопідготовки.

Приємно відмітити, що за час виставки її відвідала велика кількість спеціалістів проектної та будівельної галузей, монтажників, представників водоканалів, тепломереж, представників міських рад, дилерів, а також кінцевих споживачів.

Загалом виставку відвідало понад 7 тис. осіб, серед них 60% – фахівці, 25% – керівники підприємств, 10% – студенти, 5% – інші  категорії відвідувачів з України та закордону.