EnglishPolishRussianUkrainian


КОНТАКТИ

Телефони
+38 032 244-18-88
+38 032 244-11-91
+38 067 672-55-72
Поштова адреса:
Expolviv 79069, а/с 8304
Адреса офісу:
вул. Садова, 2-А,
Львів, Україна


Світовий банк вкладе $350 млн в енергоощадність України

Світовий банк має намір профінансувати проект “Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України” загальною вартістю близько 350 мільйонів доларів.

Перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Григорій Семчук повідомив, що в рамках підготовки до проекту розроблені попередні техніко-економічні обґрунтування (ТЕО) модернізації шести комунальних підприємств Вінниці, Івано-Франківська, Кам’янець-Подільська, Миколаєва, Харкова та Херсона. На черзі підготовка ТЕО для підприємств Дніпропетровська, Кіровограда, Чернігова й Донецька.

Початок реалізації проекту заплановано на ІІ півріччя 2014 року, термін реалізації – 6 років.

Раніше в прес-службі Міністерства регіонального розвитку повідомили, що почалася робота з впровадження нових інвестиційних проектів у житлово-комунальному господарстві. Ініційовано два нових проекти “Розвиток міської інфраструктури – 2” і “Проект підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України”.

За словами міністра регіонального розвитку Геннадія Темника, перший проект передбачає фінансування в розмірі до 300 мільйонів доларів і складається з декількох субпроектів у сфері водопостачання, водовідведення та поводження з твердими побутовими відходами на 9 комунальних підприємствах Києва, Харкова, Донецька, Кіровограда, Житомира, Краматорська, Коломиї, Тернополя. Початок його реалізації – 2014 рік, завершення – 2020 рік. Другий проект передбачає фінансування у розмірі 350 мільйонів гривень, термін реалізації теж 2014-2020 роки.

Мінрегіон спільно з Європейським інвестиційним банком підписав Декларацію про наміри щодо співробітництва у сфері фінансування інвестиційних проектів муніципальної інфраструктури, Заказываю здесь печать брошюр и другую печатную продукцию по низким ценам в Москве. в якій заявлена сума інвестицій становить 800 мільйонів євро. Напрямки фінансування – теплопостачання, водопостачання та водовідведення, поводження з твердими побутовими відходами, освітлення, енергоефективність громадських будівель. Мінрегіон отримало 172 заявки від українських підприємств для участі в проекті, загальна сума заявок склала 2,3 мільярда євро.

Джерело: Дзеркало тижня