EnglishPolishRussianUkrainian


КОНТАКТИ

Телефони
+38 032 244-18-88
+38 032 244-11-91
+38 067 672-55-72
Поштова адреса:
Expolviv 79069, а/с 8304
Адреса офісу:
вул. Садова, 2-А,
Львів, Україна


Тернопільська меблева фабрика

Тернопільська меблева фабрика виготовляє високоякісні меблі класичного стилю з ручною різьбою для кухні, спальні, вітальні, кабінету, бібліотеки, а токож столярні вироби, двері та сходові марші з натурального дерева (дуб, ясен). Этой зимой будет нарушен природный порядок в одном отдельно взятом лесу – два брата медведя Бриар и Брамбл не смогут погрузиться в спячку. С одной стороны это им на руку – уж очень им хотелось встретить Новый год, но с другой – против природы идти сложно. Медведи-соседи: Зимние каникулы Смотреть онлайн

Продукція нашої фабрики не  тільки прикрасить ваш дім, але й підкреслять вишуканий смак господаря. Постійне прагнення до досконалості дозволяє об’єднати у наших меблях красу і практичність функціональність та довговічність.

Тернопільська меблева фабрика заснована близько 60 років тому, на основі деревообробної майстерні із старовинними виробничими звичаями – добросовісного та умілого виконання обов’язків робітниками. Новітні технології та давні традиції завжди забезпечували нашій продукції прихильність у людей. Після статутної реорганізації підприємства в середині 90-х років, фінансові інвестиції дозволили провести технологічну реконструкцію виробничого процесу, згідно вимог часу та ринку. В результаті чого, сучасна меблева фабрика, руками майстрів, вихованих на давніх ремісничих традиціях, виготовляє високоякісні меблі класичного стилю для кухні, вітальні, спальні, кабінету, бібліотеки, інших приміщень а також столярні вироби – двері та сходові марші з натурального дерева.  В 2011 р. відкрито цех по виготовленню м’яких меблів.

Поєднання новітнього обладнання, високої кваліфікації працівників, маркетингової стратегії, найкращих матеріалів та сировини, дозволяє постійно оновлювати моделі.

Пропонуємо меблі під замовлення за індивідуальними проектами та серійні комплекти меблів для кухні, вітальні, кабінету, спальні і т.д. із ручною різьбою по дереву основних та допоміжних елементів.

Усі підрозділи підприємства готові для створення неповторного і тільки Вашого екземпляру меблів.

Ми надаємо повний комплект послуг від вимірювання до монтажу.  Запрошуємо для співпраці оптових покупців.  Додаткова інформація – тел. 097 991 69 27, 067 370 86 50

Адреса: ТзОВ “Тернопільська меблева фабрика”, вул.Білецька, 56, м.Тернопіль, Україна, 47707

e-mail: tmf_elit@ukr.net

Сайт:  www.elitmebli.te.ua